Wat zijn leuke luisterboeken? Ontdek het hier!

Blijf op de hoogte van acties zoals de twee gratis Audible Originals boeken iedere maand.

Dr. Proktors Schetenpoeder

Lise is best eenzaam nu ze geen beste vriendin meer heeft, maar daar komt snel verandering in wanneer Bulle naast haar komt wonen. Ze vormen samen een gouden duo en hebben veel met elkaar gemeen. Ze zijn allebei kinderen die veel gepest worden en die niet gewaardeerd worden door andere kinderen. Niemand zou met hen bevriend willen zijn. Door hun nieuwe omstandigheden worden ze dikke vrienden voordat ze het zelf doorhebben. Het geluk lacht Doktor Proktor eindelijk tegemoet wanneer hij zowel Bulle als Lise aanneemt als assistenten. Ze werken samen aan Doktor Proktors schetenpoeder en door hun nieuwe samenwerking worden ze alle drie in één klap enorm succesvol en populair.

The scholar (book 2)

Dit boek draait weer voornamelijk om Cormac Reilly en een zeer gevoelige moordzaak. Cormac krijgt nog steeds een flauwe behandeling van zijn baas. Hij wordt weggedrukt met allerlei “cold cases”. Het voelt alsof zijn baas op deze wijze van hem af probeert te komen, maar Cormac gaat nergens heen. Hij laat zich niet zomaar wegpesten.

The rúin

Cormac Reilly is nieuw in deze politie-eenheid. Zoals verwacht zal het wel even duren voordat hij hier zijn plekje zal vinden. Pesterijen aan zijn adres zijn aan de orde van de dag. Alle interessante zaken gaan naar zijn collega’s en hij krijgt de “cold cases”. Wat jammer dat zijn talent op deze wijze verspild wordt, maar Cormac is echt een goede agent en hij zal hier het beste van maken. Ook met deze oude onopgeloste zaken is het mogelijk om nooit veroordeelde misdadigers alsnog op te sporen en daarmee de wereld een betere plek te maken!

The sisters

Dit is de voorloper van de Cormac Reilly serie. Carrie en Aifric staan aan het begin van hun carrière. Het is niet makkelijk voor een vrouw om door te breken in een mannenwereld. Gedreven door hun traumatische ervaring in hun jeugd bijten deze twee zussen zich in een moordzaak vast waar hun superieuren het laten afweten.

The Mystwick School of Musicraft

Dit is een verhaal voor kinderen over muziek en magie.
Leuk voor de fans van Harry Potter en Nevermoor. In deze wereld leren de muzikanten muzikale magie op te wekken.

Twee gratis Audible Originalsboeken (september selectie) voor Audible leden

Ben je lid van Audible dan krijg je iedere maand twee punten voor Audible Originals boeken. Iedere maand geeft Audible je de keuze uit zes Audible Originalsboeken. Deze zes boeken kosten meestal onder $10.00, maar je mag ook met jouw speciale punten betalen. Zo krijg je iedere maand dus twee gratis boeken van Audible.

Deze maand kan je uit deze zes boeken kiezen:

The seven sisters

Maia is op zoek naar zichzelf. Haar leven is niet zo gelopen als iedereen had verwacht. Ergens is er wat mis gegaan. Nu haar vader overleden is en hij haar informatie heeft nagelaten over haar herkomst besluit ze om haar familie te zoeken.

Koop je boeken nu TIJDELIJK met een leuke aanbieding bij Audible!

Je koopt drie boeken en betaalt dan met twee credits in plaats van drie. Op deze wijze kan je wel met een voordelig tarief kennis maken met drie verschillende series, waarbij je dan één boek gratis hebt gekregen.

The empty grave – Lockwood & Co book 5

Dit boek begint zoals je wel gewend bent van deze schrijver. Lucy vertelt heel kort wat er allemaal is gebeurd en hoe mensen ervan geschrokken zijn. Wat weet je nu dus? Er heeft zich heel wat afgespeeld in huize Fittes! Dan gaan we terug in de tijd en beleven we samen met Lucy de avonturen die zullen leiden tot de gebeurtenis bij huize Fittes. Zeer spannend!

The creeping shadow – Lockwood & Co book 4

Heel goed verhaal! De boeken van deze serie hebben een duidelijke opzet. Er komen steeds twee of drie paranormale zaken aan bod. Eentje die van korte duur is om het verhaal mooi in te leiden en de gebeurtenissen op te zetten en één of twee grotere zaken waarin de rest van de verhaallijn en ook de rode draad van deze hele serie aan bod komt.