Wat zijn leuke luisterboeken? Ontdek het hier!

Blijf op de hoogte van acties zoals de twee gratis Audible Originals boeken iedere maand.

The sisters

Dit is de voorloper van de Cormac Reilly serie. Carrie en Aifric staan aan het begin van hun carrière. Het is niet makkelijk voor een vrouw om door te breken in een mannenwereld. Gedreven door hun traumatische ervaring in hun jeugd bijten deze twee zussen zich in een moordzaak vast waar hun superieuren het laten afweten.

The Mystwick School of Musicraft

Dit is een verhaal voor kinderen over muziek en magie.
Leuk voor de fans van Harry Potter en Nevermoor. In deze wereld leren de muzikanten muzikale magie op te wekken.

Twee gratis Audible Originalsboeken (september selectie) voor Audible leden

Ben je lid van Audible dan krijg je iedere maand twee punten voor Audible Originals boeken. Iedere maand geeft Audible je de keuze uit zes Audible Originalsboeken. Deze zes boeken kosten meestal onder $10.00, maar je mag ook met jouw speciale punten betalen. Zo krijg je iedere maand dus twee gratis boeken van Audible.

Deze maand kan je uit deze zes boeken kiezen:

The seven sisters

Maia is op zoek naar zichzelf. Haar leven is niet zo gelopen als iedereen had verwacht. Ergens is er wat mis gegaan. Nu haar vader overleden is en hij haar informatie heeft nagelaten over haar herkomst besluit ze om haar familie te zoeken.

Koop je boeken nu TIJDELIJK met een leuke aanbieding bij Audible!

Je koopt drie boeken en betaalt dan met twee credits in plaats van drie. Op deze wijze kan je wel met een voordelig tarief kennis maken met drie verschillende series, waarbij je dan één boek gratis hebt gekregen.

The empty grave – Lockwood & Co book 5

Dit boek begint zoals je wel gewend bent van deze schrijver. Lucy vertelt heel kort wat er allemaal is gebeurd en hoe mensen ervan geschrokken zijn. Wat weet je nu dus? Er heeft zich heel wat afgespeeld in huize Fittes! Dan gaan we terug in de tijd en beleven we samen met Lucy de avonturen die zullen leiden tot de gebeurtenis bij huize Fittes. Zeer spannend!

The creeping shadow – Lockwood & Co book 4

Heel goed verhaal! De boeken van deze serie hebben een duidelijke opzet. Er komen steeds twee of drie paranormale zaken aan bod. Eentje die van korte duur is om het verhaal mooi in te leiden en de gebeurtenissen op te zetten en één of twee grotere zaken waarin de rest van de verhaallijn en ook de rode draad van deze hele serie aan bod komt.

The hollow boy – Lockwood & Co book 3

Dit verhaal speelt zich af in een wereld vol geesten. Overdag is er niets aan de hand, maar ’s nachts komen de kwade geesten tevoorschijn op zoek naar hun volgende slachtoffer… Volwassen mensen kunnen de geesten bijna niet waarnemen. Pas wanneer ze als ratten in de val zijn ontdekken ze dat ze belaagd worden. Alleen getalenteerde kinderen kunnen de geesten waarnemen. Deze serie gaat over het bureau Lockwood & Co. Zij jagen op geesten en hebben al best veel succes geboekt.

Lockwood & Co – The whispering skull

Dit verhaal speelt zich af in een wereld vol geesten. Overdag is er niets aan de hand, maar ’s nachts komen de kwade geesten tevoorschijn op zoek naar hun volgende slachtoffer…
Dit boek is deel 2 van deze spannende serie over een wereld die mensen moeten delen met geesten.

Lockwood & Co – The screaming staircase

Dit verhaal speelt zich af in een wereld vol geesten. Overdag is er niets aan de hand, maar ’s nachts komen de kwade geesten tevoorschijn op zoek naar hun volgende slachtoffer…
Lucy en Anthony Lockwood zijn samen aan het werk. Ze onderzoeken het huis waarin een man is overleden. Zijn vrouw wil niet langer in het huis aanwezig zijn en wil het huis verkopen. Om het huis voor een mooie prijs te kunnen verkopen moet het huis eerst weer veilig en dus geestvrij worden gemaakt. Lucy en Anthony Lockwood moeten de bron van de verschijning vinden en het neutraliseren. Al snel ontdekken ze waarom de man van de trap is gevallen, maar zijn geest is niet de kwade geest in dit huis!