Categorie: Leuk voor kinderen

Alles over luisterboeken

Tom Piekepol en de schat van Kartoni

Tom heeft er al helemaal zin in. Vandaag is zijn geluksdag. Zijn moeder (vreselijke vrouw) en zijn vader (erg bang voor zijn vrouw) gaan op vakantie naar Mexico. Maar wat gaan ze met Tom doen? Ze zullen hem niet mee willen nemen! Zouden ze hem in het ziekenhuis achter kunnen laten?

Camp Red Moon

Dit boek is leuk voor de fans van de Kippenvel serie.
R. L. Stine heeft de boeken van Kippenvel geschreven (in het Engels heet het Goosebumps). In dit boek vertelt de schrijver zelf enkele spannende verhalen over Camp Red Moon!

Dr. Proktors Schetenpoeder

Lise is best eenzaam nu ze geen beste vriendin meer heeft, maar daar komt snel verandering in wanneer Bulle naast haar komt wonen. Ze vormen samen een gouden duo en hebben veel met elkaar gemeen. Ze zijn allebei kinderen die veel gepest worden en die niet gewaardeerd worden door andere kinderen. Niemand zou met hen bevriend willen zijn. Door hun nieuwe omstandigheden worden ze dikke vrienden voordat ze het zelf doorhebben. Het geluk lacht Doktor Proktor eindelijk tegemoet wanneer hij zowel Bulle als Lise aanneemt als assistenten. Ze werken samen aan Doktor Proktors schetenpoeder en door hun nieuwe samenwerking worden ze alle drie in één klap enorm succesvol en populair.

The Mystwick School of Musicraft

Dit is een verhaal voor kinderen over muziek en magie.
Leuk voor de fans van Harry Potter en Nevermoor. In deze wereld leren de muzikanten muzikale magie op te wekken.

Juf Braaksel en de magische ring

Dit boek is deel 1 van een serie over juf Braaksel. Dit verhaal gaat over twee spannende avonturen. De kinderen krijgen op school een nieuwe directrice: juf Braakel. Deze juf is zo akelig, dat ze al gauw “juf Braaksel” genoemd wordt. Over akelige mensen gesproken: we maken kennis met de stiefvader van Lotte. Hij lijkt eerst een toffe gozer, maar dan beginnen de twijfels. En tijdens alle ellende lijkt dit verhaal ook wel een moderne sprookje. Juf Evie heeft een magische ring. Zou zij deze twee nare situaties kunnen wegtoveren?

Mijn bijzonder rare week met Tess

Een bijzonder verhaal over een vakantie op Texel. Samuel zit vast met moeilijke levensvragen in zijn hoofd. Op zulke gedachten zitten zijn vader en broer niet te wachten terwijl ze in een volle wachtkamer bij de dokter zitten! Het is beter dat Samuel buiten gaat wachten op de parkeerplaats. Hier verandert zijn vakantie, want op de parkeerplaats ontmoet hij Tess. Dat komt goed uit! Zij heeft iemand nodig met wie ze kan leren stijldansen. Dat is voor haar van levensbelang. Dit zijn de ingrediënten voor een heerlijk zomers verhaal: een kind met een hoofd die overloopt met bijzondere gedachten en een meisje die op een parkeerplaats op zoek is naar een danspartner.

100% Coco 2 – 100 procent Coco Paris

Titel :  100% Coco 2 – 100 procent Coco ParisGenre: Leuk voor tieners, verliefdheid Schrijver: Niki SmitVerteller : Pip PellensDuur van het boek: 5 uur 47 minuten Alle luisterboeken uit deze serie: 100% Coco 1 – 100 procent Coco 100% Coco 2 – 100 procent Coco Paris 100% Coco 3 – 100 procent Coco New York…
Lees meer

100 procent Coco

Coco heeft duidelijk talent. Zij weet zichzelf mooi te stylen, maar ze is erg onzeker.
Door haar onzekerheid koopt ze snel dezelfde soorten kleding als de andere meisjes op haar school. Ze hoopt hiermee niet op te vallen. Toch ziet ze er altijd leuker uit (heeft ze zelf niet door!). Ze rolt haar mouwen op, stopt een hoekje van haar shirts in haar broekzak, enz. Ze ziet er altijd stijlvoller uit dan de rest. Een leuk verhaal over fashion, talentvol zijn, verliefdheid, je eerste zoen en pesten.

Rivals! Frenemies who changed the world

Het boek behandelt vier onderwerpen:

  • Waarom weten we zoveel over dinosaurussen?
  • Waarom zijn sneakers de gewoonste zaak van de wereld?
  • De rivaliteit tussen de koninginnen van Schotland en Engeland
  • De ruzie tussen Hamilton en Burr en de gevolgen ervan voor de Amerikaanse politiek.

Elvy’s eigen wereld 2 – So fancy!

Na Elvy’s succes in deel 1 had ik wel verwacht dat haar leven net zo fijn en gelukkig zou zijn als ze het had gehad tijdens haar vakantie. Zo gaat het dus niet. Op school kan ze nog steeds geen vrienden maken.