The Bad Luck Lighthouse

Alles over luisterboeken

The Bad Luck Lighthouse

Titel : The Bad Luck Lighthouse
Genre: Kinderen
Schrijver: Nicki Thornton
Verteller : Russell Bentley
Duur van het boek: 8 uur 23 minuten
Alle luisterboeken uit deze Sep Seti-mysterie serie:

Ik heb het boek in het Engels geluisterd met Storytel. Ik betaal 12 euro per maand om naar de boeken te luisteren die ze aanbieden. Ik kan zoveel luisteren als ik wil.
Probeer Storytel 14 dagen gratis.

Het verhaal

Dit is deel 2 van een serie die steeds een mysterie biedt en een bijzondere magische wereld.
Seth doet erg hard zijn best om magie te leren. Hij heeft in het vorig boek ontdekt dat hij uit een magische familie komt. Door het verlies van zijn moeder en later ook zijn vader heeft hij niet eerder geleerd dat magie bestond. Aan het einde van deel 1 heeft hij twee vrienden overgehouden. Zij hebben hem aangemoedigd om met magie te leren omgaan. Tot dusver mislukken al zijn pogingen. Zouden zijn vrienden zich in hem vergist hebben?
Wie weet kan zijn vriend, de detective, hem wel helpen. Hij besluit met zijn vriend mee te reizen naar een bijzondere vakantieplek vol met gevaarlijke geesten: The lighthouse!
Al snel wordt daar iemand vermoord. Gelukkig is Seth ditmaal niet de hoofdverdachte, maar wie heeft het gedaan? De moord heeft plaatsgevonden in een, van binnen, afgesloten badkamer. Zeer mysterieus allemaal!

Te koop bij Bol.com in het Engels:

Dit boek kan als luisterboek gedownload worden in het Engels in iTunes.

Dit boek kan als Ebook gedownload worden in het Nederlands in iTunes.

Verteller

Deze Engelse verteller doet het wel aardig. Ik vind deze uitvoering een ruimvoldoende waard.

Mijn mening

Terwijl ik dit schrijf is deze serie alleen te beluisteren in het Engels.
Deze serie lijkt me erg leuk voor fans van Harry Potter en Nevermoor. Wel zijn deze verhalen veel simpeler van aard.
Ook vind ik dit boek meer een mysterie dan dat het gaat over magie. Het verhaal draait vooral om het oplossen van deze moordzaak. Pas aan het einde van het verhaal komt magie weer volop om de hoek kijken.
Wat dat betreft vond ik deel 1 veel leuker dan dit deel.

Waar kan je dit boek kopen/downloaden?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *