The Last Chance Hotel

Alles over luisterboeken

The Last Chance Hotel

Titel : The Last Chance Hotel
Genre: Kinderen
Schrijver: Nicki Thornton
Verteller : Russell Bentley
Duur van het boek: 6 uur 42 minuten
Alle luisterboeken uit deze serie:

Ik heb het boek in het Nederlands geluisterd met Storytel. Ik betaal 12 euro per maand om naar de boeken te luisteren die ze aanbieden. Ik kan zoveel luisteren als ik wil.
Probeer Storytel 14 dagen gratis.

Het verhaal

Seth werkt in de keuken van het Last Chance Hotel van de familie Bunn. Seth heeft een zwaar leven, want de familie Bunn zijn allemaal naarlingen.
Hij weet het nog niet, maar zijn leven staat op het punt te veranderen wanneer ze een diner moeten klaarmaken voor een groep magiërs. Het is één en al geheimzinnigheid rondom dit etentje. Wie zijn deze magiërs, welke magische krachten bezitten zij en nog belangrijker: wat komen ze hier doen? 
Er gaat een wereld voor Seth open en er valt veel te ontdekken zoor zowel Seth als voor ons luisteraars.
Om het allemaal nog spannender te maken verloopt het etentje niet zoals gepland. Een van de gasten wordt vermoord op een wel zeer onmogelijke wijze. Aan Seth de taak om zijn armen uit de mouwen te steken en zoveel mogelijk te weten te komen over iedereen in het hotel, want anders wordt deze moord in zijn schoenen geschoven!

Benieuwd naar het boek? Bekijk hier een inkijkexemplaar.

Te koop bij Bol.com:

Dit boek kan als luisterboek gedownload worden in het Engels in iTunes.

Verteller

Deze Engelse verteller doet het wel aardig. Ik vind deze uitvoering een ruimvoldoende waard.

Mijn mening

Leuk begin van deze serie! Op dit moment is deze serie alleen te beluisteren in het Engels.
De wijze waarop magie in deze wereld bestaat vind ik wel heel bijzonder. Op zich lijkt het er op dat alleen kinderen van magische ouders magie zou kunnen beoefenen, hoewel er mogelijkheden bestaan dat gewone mensen ook magie zouden kunnen leren of verwerven.
Het idee van deze magische wereld wordt heel mooi en vooral spannend geïntroduceerd met dit deel.
Dit is deel 1 van deze serie en er valt nog veel meer te ontdekken, maar met dit boek wordt dit eerste deel wel prima afgerond.
Dit boek lijkt me erg leuk voor fans van Harry Potter en Nevermoor. Wel is dit verhaal simpeler van aard.

Waar kan je dit boek kopen/downloaden?

  • Bol.com: Paperback, e-book, hardcover en luisterboek. Taal: Engels.
  • Storytel: Engelse luisterversie.
  • Audible: Engelse luisterversie.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *