Elke maand biedt Bookchoice de kans om te genieten van acht boeken die zij speciaal voor je uitkiezen, zowel als e-book als luisterboek. Van thrillers en romans tot literatuur en non-fictie, hopelijk is er voor ieder wat wils. In januari 2025 kun je weer acht nieuwe titels ontdekken.
Wil je Bookchoice uitproberen? Je kunt nu gratis beginnen met deze maandelijkse selectie van acht boeken. Zolang je voor het einde van de eerste kalendermaand opzegt, betaal je niets. Daarna loopt je abonnement automatisch door voor €3,99 per maand (let op, je betaalt per jaar!). Er zijn ook andere abonnementen beschikbaar: betaal per 3 maanden €4,99 of per maand €5,99.
Met Bookchoice bepaal je zelf wanneer je leest of luistert, op je e-reader, tablet, smartphone of via de Bookchoice app. Zodra je de boeken hebt gedownload, zijn ze van jou en kun je ze blijven lezen of luisteren, zelfs als je lidmaatschap afloopt.
Let wel op dat de opslagcapaciteit van de app beperkt is. E-books en luisterboeken kunnen maximaal 12 maanden in de app worden opgeslagen vanaf de maand waarin ze zijn aangeboden. Daarna worden ze automatisch uit de app verwijderd.
Bekijk ook andere abonnementen voor (luister)boeken
- Kobo Plus abonnement bij Bol.com: Ontdek de e-books en luisterboeken van Kobo Plus. De eerste 30 dagen zijn gratis. Hierna kun je altijd opzeggen.
- Probeer Storytel 14 dagen gratis en ontdek een breed aanbod aan e-books en luisterboeken.
- Probeer Nextory 30 dagen gratis. Gebruik de code Jufjannie40 en ontvang een proefperiode van 40 dagen gratis. Ideaal voor liefhebbers van e-books en luisterboeken.
Bookchoice boeken selectie januari 2025: deze 8 luisterboeken en e-books
Het blauwe uur
Schrijver: Paula Hawkins
Verteller: Miryanna van Reeden
Uitgever: HarperCollins
Duur van het boek: 9 uur 40 minuten
Genre: Thriller
Er stromen rivieren in de lucht
Schrijver: Elif Shafak
Duur van het boek: 16 uur
Genre: Literaire roman
Valse vrouw
Schrijver: Sharon Bolton
Verteller: Hymke de Vries
Uitgever: Bruna Uitgevers B.V
Duur van het boek: 11 uur 23 minuten
Genre: Misdaad
Ik zie je aan de overkant
Schrijver: Brenda Meuleman
Verteller: Phaedra Kwant
Uitgever: Luitingh Sijthoff
Duur van het boek: 9 uur 15 minuten
Genre: Roman
Wondermond
Schrijver: Anne-Gine Goemans
Verteller: Kevin Hassing
Uitgever: Ambo | Anthos
Duur van het boek: 11 uur 36 minuten
Genre: Literaire roman
Applemore Bay 1 – Het winterhuisje in Applemore
Schrijver: Rachael Lucas
Verteller: Relinde de Graaff en Daniël Meppelink
Uitgever: Z&K
Duur van het boek: 7 uur 38 minuten
Genre: Feelgood- roman
Saluut Batavia
Schrijver: Jorien Wallast
Verteller: Jorien Wallast
Uitgever: Alfabet uitgevers
Duur van het boek: 10 uur 14 minuten
Genre: Biografie
Het perfecte huwelijk
Schrijver: Jeneva Rose
Verteller: Jelle Amersfoort en Elizabeth Kant
Uitgever: LAB uitgevers
Duur van het boek: 10 uur
Genre: Misdaad

